WIOLETA MYSZOR i SŁAWOMIR NAPŁOSZEK
Najlepszymi zawodnikami w Polsce w konkurencji olimpijskiej – indywidualnej rundzie IORWA w zawodach Grand Prix 2016 na torach otwartych.
Zwycięzcy finałowych pojedynków IORWA:
Kobiety:
1. |
Myszor Wioleta |
– Łucznik Żywiec |
- 5 razy |
2. |
Lipiarska Pałka-Karina |
– Grot Zabierzów |
- 2 razy |
3. |
Leśniak Natalia |
– Łucznik Żywiec |
- 1 raz |
4. |
Śmiałkowska Magdalena |
– Społem Łódź |
- 1 raz |
5. |
Maciejewska Marta |
– Stella Kielce |
- 1 raz |
KOBIETY:
GP Prudnik
|
I runda
|
Lipiarska-Pałka Karina w finale z Barakońską Mileną
|
|
II runda
|
Myszor Wioleta w finale z Biczak Kamilą
|
|
|
|
GP Kielce
|
I runda
|
Myszor Wioleta w finale z Olszewską Mileną
|
|
II runda
|
Myszor Wioleta w finale z Lipiarską-Pałką Kariną
|
|
|
|
GP Kraków
|
I runda
|
Leśniak Natalia w finale z Lipiarską-Pałką Kariną
|
|
II runda
|
Myszor Wioleta w finale z Lipiarską-Pałką Kariną
|
|
|
|
GP Dobrcz
|
I runda
|
Myszor Wioleta w finale z Leśniak Natalią
|
|
II runda
|
Lipiarska-Pałka Karina w finale z Leśniak Natalią
|
|
|
|
GP Żywiec
|
I runda
|
Śmiałkowska Magdalena w finale z Farasiewicz Karoliną
|
|
II runda
|
Maciejewska Marta w finale z Śmiałkowską Magdaleną
|
|
|
|
Zwycięzcy finałowych pojedynków IORWA:
Mężczyźni:
1. |
Napłoszek Sławomir |
– Marymont Warszawa |
- 5 razy |
2. |
Fałdziński Maciej |
– Stella Kielce |
- 2 razy |
3. |
Szafran Marek |
– Społem Łódź |
- 1 raz |
4. |
Helbin Kasper |
– Obuwnik Prudnik |
- 1 raz |
5. |
Goły Damian |
– Łucznik Żywiec |
- 1 raz |
MĘŻCZYŹNI:
GP Prudnik
|
I runda
|
Szafran Marek w finale z Marcem Pawłem
|
|
II runda
|
Helbin Kasper w finale z Marcem Pawłem
|
|
|
|
GP Kielce
|
I runda
|
Napłoszek Sławomir w finale z Michalakiem Sławomirem
|
|
II runda
|
Napłoszek Sławomir w finale z Goły Damianem
|
|
|
|
GP Kraków
|
I runda
|
Napłoszek Sławomir w finale z Sierakowskim Kacprem
|
|
II runda
|
Napłoszek Sławomir w finale z Sierakowskim Kacprem
|
|
|
|
GP Dobrcz
|
I runda
|
Napłoszek Sławomir w finale z Jurzakiem Adamem
|
|
II runda
|
Goły Damian w finale z Sierakowskim Kacprem
|
|
|
|
GP Żywiec
|
I runda
|
Fałdziński Maciej w finale z Buckim Mateuszem
|
|
II runda
|
Fałdziński Maciej w finale z Goły Damian
|
|
|
|