|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Wyniki zawodów 2016Wyniki II rundy Ekstraklasy Łuczniczej Kobiet i Mężczyzn - Kielce 2016[ 13-05-2016, 12:12 ]
Składy zespołów oraz uzyskane wyniki kwalifikacji do DMP Ekstraklasa - Kielce 2016
Kobiety
Łucznik Żywiec Zyzańska Sylwia 97 636 Leśniak Natalia 91 643 Rząsa Joanna 90 619 Myszor Wioletta 83 635 Razem 2.533 9 pkt
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Kłos-Kufel Gabriela 99 566 Mickiewicz Małgorzata 87 574 Mickiewicz Katarzyna 86 578 Bulwa Agata 75 576 Razem 2.294 7 pkt.
KŁ Marymont Warszawa
Sułowska Antonina 97 453 Tyszko Paulina 92 577 Chrostowska Maria 96 577 Sobieraj Ewa 64 565 Razem 2.172 6 pkt
Resovia Rzeszów
Mrozowicz Olga 97 486 Zając Sylwia 99 513 Wardak Jagoda 95 530 Trojnar Małgorzata 63 619 Razem 2.148 5 pkt.
Agros Zamość
Pyziak Kinga 97 495 Biczak Kamila 97 592 Domańska Dominika 97 485 Siemko Wiktoria 99 404 Razem 1.976 4 pk
Wyniki uzyskane w pojedynkach
Kolejność zespołów po kwalifikacjach i pojedynkach:
1. Łucznik Zywiec 18 pkt 2. Resovia Rzeszów 12 pkt/26 3.Marymont Warszawa 12 pkt/25 4. Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 12 pkt/25 5. Agros Zamość 8 pkt.
Mężczyźni
Stella Kielce
Szkuta Daniel 94 618 Bątor Sebastian 73 618 Fałdziński Maciej 92 642 Bucki Mateusz 93 619 Razem 2.497 9 pkt
Marymont Warszawa
Suchoński Michał 94 602 Starzycki Piotr 98 638 Pietrusiński Ludwik 96 608 Sierakowski Kacper 93 646 Razem 2.494 7 pkt
Łucznik Żywiec
Kurowski Szymon 98 563 Bizoń Kacper 96 587 Słowik Konrad 97 608 Goły Damian 88 655 Razem 2.413 6 pkt
Obuwnik Prudnik
Kobyliński Grzegorz 92 569 Baurowicz Kacper 99 557 Helbin Kasper 95 623 Idzi Damian 93 488 Razem 2.237 5 pkt.
Resovia Rzeszów
Smoleń Adrian 99 466 Czyż Paweł 98 581 Korbecki Paweł 96 575 Wiącek Andrzej 53 541 Razem 2.163 4 pkt
Wyniki uzyskane w pojedynkach
Kolejność zespołów po kwalifikacjach i pojedynkach 1. Marymont Warszawa 16 pkt 2. Stella Kielce 16 pkt 3. Łucznik Zywiec 12 pkt. 4. Resovia Rzeszów 9 pkt 5. Obuwnik Prudnik 9 pkt.
Kielce dn.8 maja 2016 r.
P R O T O K Ó Ł II rundy Drużynowych Mistrzostw Polski - Ekstraklasa 2016 odbytych w dniu 8 maja 2016 r. na torach łuczniczych K.S."Stella" w Kielcach
Sędzia główny Jawor Tadeusz J/2/9 kl.P Kielce
Przew. Kom. Technicznej Niemiec Ryszard N/4/293kl.I Kielce Członek Śledzik Tomasz Ś/10/65 kl.I Kielce
Kierownik strzelań Mozer Leszek Kielce Pozostali sędziowie 6 osób.
Komputerowe opracowanie wyników Jawor Tadeusz
Pełnomocnik Zarządu Kocik Kazimierz
Służba zdrowia Zapała Anna - pielęgniarka dyplomowana
Wszyscy zawodnicy uczestniczący w zawodach posiadali aktualne licencje. Informację przekazał organizator zawodów Tadeusz Jawor.
Nagrody zostały wręczone zgodnie z Komunikatem nr 1/470/2016.
Sędzia głowny
Tadeusz Jawor |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||