[ 21-01-2012, 19:01 ]
|
Nazwisko imię
|
r.u.
|
Klub/miejscowość
|
70m
|
70m
|
70m
|
70m
|
Razem
|
10/x
|
|
Seniorzy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
Dobrowolski Rafał
|
83
|
KS Stella Kielce
|
321
|
327
|
333
|
340
|
1321
|
|
2
|
Nowak Piotr
|
91
|
LŁKS Karima Przą
sław
|
333
|
324
|
323
|
332
|
1312
|
|
3
|
Proć Jacek
|
81
|
OSŁ Strzelec Legnica
|
327
|
325
|
319
|
325
|
1296
|
|
4
|
Pią
tek Piotr
|
82
|
LKS Łucznik Żywiec
|
322
|
325
|
319
|
328
|
1294
|
/45/
|
5
|
Napłoszek Sławomir
|
68
|
UKS Nowy Marymont Warszawa
|
320
|
332
|
322
|
320
|
1294
|
/41/
|
6
|
Marzec Paweł
|
94
|
UKS Talent Wrocław
|
327
|
322
|
315
|
315
|
1279
|
|
7
|
Fałdziński Maciej
|
92
|
KS Stella Kielce
|
309
|
316
|
318
|
323
|
1266
|
|
8
|
Michalski Aleksander
|
91
|
AZS KS Surma Poznań
|
310
|
311
|
301
|
322
|
1244
|
|
9
|
Taratuta Tomasz
|
90
|
MRKS Gdańsk
|
319
|
322
|
298
|
298
|
1237
|
|
10
|
Malicki Dawid
|
93
|
UKS Talent Wrocław
|
273
|
296
|
317
|
300
|
1186
|
|
11
|
Olinkiewicz Marek
|
66
|
KS Obuwnik Prudnik
|
255
|
256
|
266
|
264
|
1041
|
|
|
Seniorki
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
Mospinek Justyna
|
83
|
UKS Pią
tka Zgierz
|
339
|
337
|
333
|
333
|
1342
|
|
2
|
Szukalska Anna
|
84
|
MLKS Czarna Strzała Bytom
|
328
|
313
|
322
|
324
|
1287
|
|
3
|
Rzą
sa Joanna
|
90
|
LKS Łucznik Żywiec
|
309
|
319
|
300
|
317
|
1245
|
|
4
|
Myszor Wioleta
|
83
|
LKS Łucznik Żywiec
|
301
|
319
|
316
|
301
|
1237
|
|
5
|
Lipiarska Karina
|
87
|
UKS Grot Zabierzów
|
309
|
314
|
302
|
302
|
1227
|
|
6
|
Wyczechowska Paula
|
91
|
LKS Łucznik Żywiec
|
310
|
309
|
299
|
301
|
1219
|
|
7
|
Leśniak Natalia
|
91
|
LKS Łucznik Żywiec
|
308
|
313
|
287
|
300
|
1208
|
|
8
|
Trojnar Małgorzata
|
63
|
CWKS Resovia Rzeszów
|
290
|
307
|
299
|
288
|
1184
|
|
Klasyfikacja końcowa w finałach indywidualnych OR FITA
|
|
suma
|
ilość pkt
|
|
|
|
|
Wynik
|
|
punktów
|
tarczowych
|
Kategoria Open Mężczyźni
|
|
po rundzie
|
|
w ostatnim
|
w ostatnim
|
l.p
|
Nazwisko i imię
|
r.u
|
Klub/Miejscowość
|
kwalifikacyjnej
|
Finał
|
pojedynki
|
pojedynki
|
1
|
Dobrowolski Rafał
|
83
|
KS Stella Kielce
|
1321/1
|
Finał
|
6
|
|
2
|
Marzec Paweł
|
94
|
UKS Talent Wrocław
|
1279/6
|
Finał
|
0
|
|
3
|
Nowak Piotr
|
91
|
LŁKS Karima Przą
sław
|
1312/2
|
Finał
|
7
|
|
4
|
Napłoszek Sławomir
|
68
|
UKS Nowy Marymont Warszawa
|
1294/5
|
Finał
|
3
|
|
5
|
Proć Jacek
|
81
|
OSŁ Strzelec Legnica
|
1296/3
|
1/4
|
5
|
|
6
|
Pią
tek Piotr
|
82
|
LKS Łucznik Żywiec
|
1294/4
|
1/4
|
4
|
135
|
7
|
Taratuta Tomasz
|
90
|
MRKS Gdańsk
|
1237/9
|
1/4
|
4
|
130
|
8
|
Fałdziński Maciej
|
92
|
KS Stella Kielce
|
1266/7
|
1/4
|
2
|
|
9
|
Malicki Dawid
|
93
|
UKS Talent Wrocław
|
1186/10
|
1/8
|
5
|
|
10
|
Michalski Aleksander
|
91
|
AZS KS Surma Poznań
|
1244/8
|
1/8
|
4
|
|
11
|
Olinkiewicz Marek
|
66
|
KS Obuwnik Prudnik
|
1041/11
|
1/8
|
0
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
suma
|
ilość pkt
|
|
|
|
|
Wynik
|
|
punktów
|
tarczowych
|
Kategoria Open Kobiety
|
|
|
po rundzie
|
|
w ostatnim
|
w ostatnim
|
l.p
|
Nazwisko i imię
|
r.u
|
Klub/Miejscowość
|
kwalifikacyjnej
|
Finał
|
pojedynki
|
pojedynki
|
1
|
Szukalska Anna
|
84
|
MLKS Czarna Strzała Bytom
|
1287/2
|
Finał
|
6
|
|
2
|
Mospinek Justyna
|
83
|
UKS Pią
tka Zgierz
|
1342/1
|
Finał
|
4
|
|
3
|
Myszor Wioleta
|
83
|
LKS Łucznik Żywiec
|
1237/4
|
Finał
|
6
|
|
4
|
Wyczechowska Paula
|
91
|
LKS Łucznik Żywiec
|
1219/6
|
Finał
|
2
|
|
5
|
Rzą
sa Joanna
|
90
|
LKS Łucznik Żywiec
|
1245/3
|
1/4
|
4
|
|
6
|
Leśniak Natalia
|
91
|
LKS Łucznik Żywiec
|
1208/7
|
1/4
|
2
|
|
7
|
Trojnar Malgorzata
|
63
|
CWKS Resovia Rzeszów
|
1184/8
|
1/4
|
0
|
78
|
8
|
Lipiarska Karina
|
87
|
UKS Grot Zabierzów
|
1227/5
|
1/4
|
0
|
74
|
|
|