14 stycznia w hali MOSiR w Głuchołazach odbyły się zawody kwalifikacyjne do Halowych Mistrzostw Świata w 2012 roku.
Wyniki :
Halowe Zawody łucznicze Głuchołazy 14.01.2012r.
|
|
|
|
|
|
|
|
Wyniki Indywidualne
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
poz.
|
Nazwisko imię
|
r.u.
|
Klub/miejscowość
|
lic
|
18m
|
18m
|
|
Razem
|
10/x
|
|
|
Mężczyźni łuki bloczkowe
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
Szemiot Marcin
|
78
|
KS Dolnoślą
zak Wrocław
|
|
283
|
289
|
|
572
|
|
|
2
|
Piekarski Bogusław
|
62
|
KS Dolnoślą
zak Wrocław
|
|
285
|
283
|
|
568
|
|
|
3
|
Gorczyca Krzysztof
|
67
|
OSŁ Strzelec Legnica
|
|
281
|
283
|
|
564
|
|
|
4
|
Trzebiński Andrzej
|
64
|
MKS Bobry Jelenia Góra
|
|
275
|
288
|
|
563
|
|
|
5
|
Zygmunt Ryszard
|
64
|
MKS Bobry Jelenia Góra
|
|
277
|
281
|
|
558
|
|
|
6
|
Domaradzki Andrzej
|
59
|
KS Dolnoślą
zak Wrocław
|
|
279
|
277
|
|
556
|
|
|
7
|
Więzik Jerzy
|
63
|
LKS Łucznik Zywiec
|
|
280
|
273
|
|
553
|
|
|
8
|
Dzikowski Jerzy
|
54
|
OSŁ Strzelec Legnica
|
|
278
|
273
|
|
551
|
|
|
9
|
Norkowski Grzegorz
|
62
|
KS Dolnoślą
zak Wrocław
|
|
268
|
274
|
|
542
|
|
|
10
|
Olszewski Paweł
|
93
|
LŁKS Karima Przą
sław
|
|
267
|
274
|
|
541
|
|
|
11
|
Worońko Waldemar
|
59
|
KS Dolnoślą
zak Wrocław
|
|
265
|
274
|
|
539
|
|
|
12
|
Czyrski Piotr
|
60
|
KS Dolnoślą
zak Wrocław
|
|
265
|
273
|
|
538
|
|
|
13
|
Wyroślak Wojciech
|
87
|
OSŁ Strzelec Legnica
|
|
271
|
266
|
|
537
|
|
|
14
|
Skupin Patryk
|
95
|
MKS Bobry Jelenia Góra
|
|
268
|
267
|
|
535
|
|
|
15
|
Borowski Sebastian
|
94
|
OSŁ Strzelec Legnica
|
|
262
|
265
|
|
527
|
|
|
16
|
Adamski Łukasz
|
94
|
OSŁ Strzelec Legnica
|
|
263
|
258
|
|
521
|
|
|
17
|
Miś Zbgniew
|
60
|
OSŁ Strzelec Legnica
|
|
266
|
253
|
|
519
|
|
|
18
|
Kociołek Piotr
|
63
|
KS Dolnoślą
zak Wrocław
|
|
256
|
262
|
|
518
|
|
|
19
|
Smalec Grzegorz
|
94
|
OSŁ Strzelec Legnica
|
|
253
|
262
|
|
515
|
|
|
20
|
Przybylski Karol
|
66
|
OSŁ Strzelec Legnica
|
|
248
|
262
|
|
510
|
|
|
21
|
Skrzypek Henryk
|
36
|
LKS Łucznik Zywiec
|
|
247
|
250
|
|
497
|
|
|
|
Kobiety łuki bloczkowe
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
Karoń Aleksandra
|
94
|
LŁKS Karima Przą
sław
|
|
277
|
273
|
|
550
|
|
|
2
|
Szałańska Katarzyna
|
92
|
OSŁ Strzelec Legnica
|
|
272
|
267
|
|
539
|
|
|
3
|
Piotrowiak Angelika
|
94
|
OSŁ Strzelec Legnica
|
|
225
|
203
|
|
428
|
|
|
4
|
Antoniak Natalia
|
94
|
OSŁ Strzelec Legnica
|
|
194
|
174
|
|
368
|
|
|
|
Mężczyźni łuki klasyczne
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
Proć Jacek
|
81
|
OSŁ Strzelec Legnica
|
|
291
|
288
|
|
579
|
|
|
2
|
Nowak Piotr
|
91
|
LŁKS Karima Przą
sław
|
|
289
|
289
|
|
578
|
|
|
3
|
Świeczak Maurycy
|
90
|
KS Drukarz Warszawa
|
|
280
|
275
|
|
555
|
|
|
4
|
Szafarz Jakub
|
89
|
KS Społem Łódź
|
|
276
|
276
|
|
552
|
|
|
5
|
Zarzecki Paweł
|
91
|
LKS Łucznik Żywiec
|
|
272
|
278
|
|
550
|
|
|
6
|
Pukaluk Maciej
|
75
|
KSŁ Mewa Kołobrzeg
|
|
271
|
275
|
|
546
|
|
|
7
|
Ścibski Adam
|
90
|
UKS Grot Ruda Ślą
ska
|
|
269
|
264
|
|
533
|
|
|
8
|
Olinkiewicz Marek
|
68
|
KS Obuwnik Prudnik
|
|
257
|
255
|
|
512
|
|
|
9
|
Michalski Marcin
|
89
|
AZS Politechnika Wrocław
|
|
246
|
254
|
|
500
|
|
|
10
|
Hanc Paweł
|
89
|
AZS Politechnika Wrocław
|
|
238
|
229
|
|
467
|
|
|
|
Juniorzy łuki klasyczne
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
Malicki Dawid
|
93
|
UKS Talent Wrocław
|
|
282
|
282
|
|
564
|
|
|
2
|
Gomoliszek Michał
|
92
|
OSŁ Strzelec Legnica
|
|
281
|
279
|
|
560
|
|
|
3
|
Grec Michał
|
94
|
UKS Talent Wrocław
|
|
276
|
277
|
|
553
|
|
|
4
|
Marzec Paweł
|
94
|
UKS Talent Wrocław
|
|
269
|
280
|
|
549
|
|
|
5
|
Pają
czek Piotr
|
93
|
UKS Talent Wrocław
|
|
263
|
282
|
|
545
|
|
|
6
|
Szyszko Wojciech
|
93
|
KS Społem Łódź
|
|
270
|
272
|
|
542
|
/23/
|
|
7
|
Lerman Juliusz
|
93
|
KS Społem Łódź
|
|
270
|
272
|
|
542
|
/17/
|
|
8
|
Bytof Michał
|
94
|
KŁ Chrobry Głuchołazy
|
|
268
|
268
|
|
536
|
|
|
9
|
Heczko Damian
|
94
|
LKS Łucznik Żywiec
|
|
255
|
268
|
|
523
|
|
|
10
|
Makowski Dominik
|
94
|
KS Obuwnik Prudnik
|
|
263
|
252
|
|
515
|
|
|
11
|
Nowak Oscar
|
92
|
KŁ Chrobry Głuchołazy
|
|
269
|
236
|
|
505
|
|
|
12
|
Siekierski Maciej
|
93
|
KS Obuwnik Prudnik
|
|
251
|
247
|
|
498
|
|
|
13
|
Mańkiewicz Mariusz
|
92
|
KŁ Chrobry Głuchołazy
|
|
247
|
240
|
|
487
|
|
|
poz.
|
Nazwisko imię
|
r.u.
|
Klub/miejscowość
|
lic
|
18m
|
18m
|
Razem
|
|
|
|
Kobiety łuki klasyczne
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
Marszałkowska Ewelina
|
89
|
KS Społem Łódź
|
|
279
|
282
|
561
|
|
|
2
|
Wojnicka Aleksandra
|
92
|
KŁ Chrobry Głuchołazy
|
|
268
|
281
|
549
|
|
|
3
|
Huk Anna
|
94
|
UKS Talent Wrocław
|
|
273
|
267
|
540
|
|
|
4
|
Rzą
sa Joanna
|
90
|
LKS Łucznik Żywiec
|
|
265
|
272
|
537
|
|
|
5
|
Stupkiewicz Marzena
|
93
|
LKS Jar Kielnarowa
|
|
260
|
270
|
530
|
|
|
6
|
Pogoda Agata
|
94
|
OSŁ Strzelec Legnica
|
|
261
|
247
|
508
|
|
|
7
|
Przystaś Maria
|
94
|
LKS Jar Kielnarowa
|
|
252
|
234
|
486
|
|
|
8
|
Kisyk Paula
|
94
|
LKS Jar Kielnarowa
|
|
242
|
238
|
480
|
|
|
9
|
Rzą
sa Dorota
|
93
|
LKS Jar Kielnarowa
|
|
238
|
227
|
465
|
|
|
10
|
Jaroszewicz Katarzyna
|
89
|
AZS Politechnika Wrocław
|
|
192
|
175
|
367
|
|
|
11
|
Wylężek Agata
|
94
|
UKS Grot Ruda Ślą
ska
|
|
186
|
179
|
365
|
|
|
|
Juniorzy Młodsi łuki klasyczne
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
Gołą
bczak Patryk
|
96
|
KS Boruta Zgierz
|
|
273
|
278
|
551
|
|
|
2
|
Fatyga Mateusz
|
95
|
LŁKS Karima Przą
sław
|
|
271
|
273
|
544
|
|
|
3
|
Helbin Kasper
|
95
|
KS Obuwnik Prudnik
|
|
272
|
268
|
540
|
|
|
4
|
Wójcik Rafał
|
95
|
ULKS Włoszczowice
|
|
266
|
273
|
539
|
|
|
5
|
Lubera Wojciech
|
95
|
OSŁ Strzelec Legnica
|
|
262
|
272
|
534
|
|
|
6
|
Potakowski Mateusz
|
96
|
KS Boruta Zgierz
|
|
275
|
256
|
531
|
|
|
7
|
Adamek Kamil
|
95
|
LKS Łucznik Żywiec
|
|
267
|
263
|
530
|
|
|
8
|
Baniak Damian
|
95
|
KŁ Chrobry Głuchołazy
|
|
247
|
279
|
526
|
|
|
9
|
Jadłosz Sławomir
|
96
|
OSŁ Strzelec Legnica
|
|
267
|
247
|
514
|
|
|
10
|
Wyczechowski Dymitr
|
95
|
LKS Łucznik Żywiec
|
|
256
|
241
|
497
|
|
|
11
|
Lokś Rafał
|
95
|
UKS Victoria Ścinawka Śr
|
|
254
|
208
|
462
|
|
|
12
|
Konopka Przemysław
|
95
|
KS Obuwnik Prudnik
|
|
229
|
205
|
434
|
|
|
13
|
Kloc Maciej
|
96
|
KS Obuwnik Prudnik
|
|
214
|
219
|
433
|
|
|
14
|
Chęć Wojciech
|
95
|
UKS Grt Ruda Ślą
ska
|
|
230
|
198
|
428
|
|
|
15
|
Setlak Michał
|
96
|
KŁ Chrobry Głuchołazy
|
|
215
|
206
|
421
|
|
|
|
Juniorki Młodsze łuki klasyczne
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
Trzebińska Adrianna
|
95
|
UKS Talent Wrocław
|
|
253
|
254
|
507
|
|
|
2
|
Kalwinek Martyna
|
95
|
KS Społem Łódź
|
|
257
|
242
|
499
|
|
|
3
|
Ziółkowska Michalina
|
95
|
KŁ Chrobry Głuchołazy
|
|
242
|
252
|
494
|
|
|
4
|
Trusz Kinga
|
95
|
UKS Victoria Ścinawka Śr
|
|
240
|
245
|
485
|
|
|
5
|
Rurak Anna
|
96
|
MKS Bobry Jelenia Góra
|
|
238
|
245
|
483
|
|
|
6
|
Dziergas Aleksandra
|
96
|
LKS Łucznik Żywiec
|
|
225
|
203
|
428
|
|
|
7
|
Gurbiel Anna
|
95
|
OSŁ Strzelec Legnica
|
|
208
|
204
|
412
|
|
|
8
|
Jakimiec Edyta
|
95
|
LŁKS Karima Przą
sław
|
|
167
|
220
|
387
|
|
|
9
|
Olinkiewicz Katarzyna
|
95
|
KS Obuwnik Prudnik
|
|
184
|
193
|
377
|
|
|
10
|
Farasiewicz Karolina
|
96
|
KS Obuwnik Prudnik
|
|
187
|
183
|
370
|
|
|
Prosimy zapoznać się ze zwycięzcami rundy eliminacyjnej poszczególnych konkurencji i kategorii wiekowych na fotografiach poniżej lub otworzyć protokół zawodów w formacie .pdf.