PL
EN

Wyniki zawodów 2011

« < 2 3 4 >

Wyniki I Rundy Pucharu Polski Juniorów Młodszych i III Pucharu Żubra rozegranych w dniach 7-8 maja 2011r

[ 9-05-2011, 0:14 ]
Protokół Z I Rundy Pucharu Polski Juniorów Młodszych i III Pucharu Żubra rozegranych w dniach 7-8 maja 2011r na boisku Ośrodka Sportowego w Supraślu przy  ul. Ogrodowej. Sędzia główny:                                          &nbs...   [ więcej ]

Wyniki VI Pucharu Beskidów

[ 3-05-2011, 0:34 ]

PROTOKÓŁ XX Memoriału Michała Sawickiego odbytego w dniu 30 kwietnia 2011 r. na torach łuczniczych Technikum Rolniczego w Radomiu-Wacynie.

[ 2-05-2011, 22:23 ]
Sędzia głowny                                   Smoczyńska Iwona                kl.P      Gdańsk Przew. Kom. Technicznej          &nbs...   [ więcej ]

Wyniki I rundy Pucharu Polski Seniorów i Juniorów - Prudnik 15-16.04.2011

[ 17-04-2011, 8:49 ]
W I rundzie Pucharu Polski Seniorek zwyciężyła Ewelina Marszałkowska (Społem Łódź) a seniorów Paweł Zarzecki (Łucznik Żywiec). Wśród juniorek wygrała Joanna Kamińska (Czarna Strzała Bytom), juniorów Maciej Fałdziński (Stella Kielce). W I rundzie Pucharu Polski Mikstów zwyciężyła para Łucznika Zywiec. W I rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski kobiet pierwsze miejsce dla Czarnej Strzały Bytom, drugie dla Unii Pielgrzymka, trzecie dla Łucznika Żywiec...   [ więcej ]

Rozpoczą…ł się Puchar Polski 2011

[ 15-04-2011, 23:44 ]
15 kwietnia strzelaniem odległości długich rozpoczęła się I Runda Pucharu Polski Seniorów i Juniorów. W sobotę odległości krótkie i runda eliminacyjna oraz I runda Pucharu Polski mikst. ...   [ więcej ]

Runda eliminacyjna I PE w Antaly

[ 14-04-2011, 10:05 ]
Justyna Mospinek zajęła dziewią…te a Jacek Proć siedemnaste miejsce indywidualnie w I Rundzie Pucharu Europy. KLIKNIJ aby zobaczyć wyniki panów KLIKNIJ aby zobaczyć wyniki pań Dziś runda eliminacyjna I PE w tureckiej Antaly - KLIKNIJ aby zobaczyć wyniki na zywo KLIKNIJ aby zobaczyć fotki...   [ więcej ]

Plakat Pucharu Polski w Prudniku

[ 12-04-2011, 14:40 ]

Rozpoczęły sie kwalifikacje I Pucharu Europy w łucznictwie

[ 12-04-2011, 14:12 ]
Dziś runda kwalifikacyjna I PE w tureckiej Antaly - KLIKNIJ aby zobaczyć wyniki...   [ więcej ]

Żywiec Oczków

[ 9-04-2011, 22:03 ]
Dziś i jutro trwać będą… I Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików w Żywcu-Oczkowie z udziałem 183 zawodniczek i zawodników. Po rundzie kwalifikacyjnej wśród młodzików młodszych prowadzą…: Załucki Filip (Mazowsze Teresin) 589 pkt oraz Adamowska Agnieszka (Mewa Kołobrzeg) 566pkt. Wśród młodzików najwięcej wystrzelał Wojciechowski Wiktor(Zryw Dobrcz) -  561 pkt i Farasiewicz Karolina (Obuwnik Prudnik) 536 punktów. W rywalizacji druży...   [ więcej ]

Protokół IV Pucharu Gór Opawskich i IV memoriału Romana Karawana

[ 2-04-2011, 20:57 ]
Puchar Gór Opawskich w łucznictwie 1-2.04.2011r. Prudnik         Klasyfikacja końcowa w finałach indywidualnych IOR FITA         Kategoria - Senior łuki kl...   [ więcej ]

IV Puchar Gór Opawskich oraz IV MEMORIAŁ ROMANA KARAWANA w Prudniku

[ 1-04-2011, 19:27 ]
1 kwietnia 2011 roku w Prudniku rozpoczą…ł się IV Puchar Gór Opawskich oraz IV MEMORIAŁ TRENERA ROMANA KARAWANA strzelaniem odległości długich przez czołowe nasze zawodniczki i zawodników: oto wyniki: Puchar Gór Opawskich w łucznictwie 01-02.04.2011r Prudnik           ...   [ więcej ]
IV Puchar Gór Opawskich oraz IV MEMORIAŁ  ROMANA KARAWANA w Prudniku

Wyniki I Halowych Korespondencyjnych Zawodów Łuczniczych Dzieci pod patronatem Prezesa PZŁucz

[ 1-04-2011, 1:16 ]
KLIKNIJ Tu aby zobaczyć wyniki I Halowych Korespondencyjnych Zawodów Łuczniczych Dzieci pod patronatem Prezesa PZŁucz...   [ więcej ]

Runda eliminacyjna i finałowa Halowych Mistrzostw Polski w Teresinie

[ 12-03-2011, 19:55 ]
Halowym Mistrzem Polski Juniorów Młodszych został Hubert Soboń z kieleckiej Stelli, Halową… Mistrzynią… Polski Juniorek Młodszych została również zawodniczka Stelli Kielce - Karolina Sorys.  Halowym Mistrzem Polski Juniorów Młodszych drużynowo zostali zawodnicy Stelli Kielce (Soboń Hubert, Adamus Karol, Szkuta Daniel, Wosiek Sławomir), wicemistrzem Talent Wrocław (Marzec Paweł, Grec Michał, Pają…czek Jakub, Burchart Paweł), II wicemistrzem Unia Pie...   [ więcej ]

Rozpoczęły się 21 Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

[ 11-03-2011, 23:33 ]
Rozpoczęły się 21 Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. Zawody otworzył Wójt Marek Olechowski w asyście Prezesa Zwią…zku - Henryka Jurzaka. W mistrzostwach bierze udział 200 zawodniczek i zawodników z 40 klubów. Na otwarciu zaprezentowali się uczestnicy oraz miejscowa grupa taneczna i wokalna. Kwalifikacje wygrał Adam Wytrykus (ROKiS Radzymin) - 558 punktów oraz Anna Kręcioch (Sokole Oko Zawadka) - 549 punktów, drużynowo kwalifikacje wynikiem 16...   [ więcej ]

Halowe Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Łucznictwie

[ 7-03-2011, 22:31 ]
W dniach 5-6 .03.2011 w Sulęczynie odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Łucznictwie. Konkurencja łuków klasycznych kobiet: 1m - Wiesława Wolak - Start Lublin, 2m - Alicja Bukańska - Start Gorzów, 3m - Grażyna Wojciechowska - Czarna Strzała Bytom, Konkurencja łuków klasycznych mężczyzn: 1m - Wiktor Patryas - Start Bielsko-Biała, 2m - Ryszard Szachowicz - Start Gorzów, 3m - Tomasz Leżański - Start Warszawa, Konkurencj...   [ więcej ]

Finały 26 Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i 4 HMP Młodzieżowców

[ 6-03-2011, 10:31 ]
Halowym Mistrzem Polski Juniorów został Maciej Fałdziński (Stella Kielce), Halową… Mistrzynią… Polski Juniorek została Aleksandra Wojnicka (Chrobry Głuchołazy), Halową… Mistrzynią… Polski Młodzieżówek została Anna Skłodowska (Stella Kielce), Halowym Młodzieżowym Mistrzem Polski został Tomasz Taratuta (MRKS Gdańsk). W kategorii młodzieżowej drużynowo Halowym Mistrzem Polski zostali wśród panów: Stella Kielce - Mateusz Toborowicz, Michał Detka i ...   [ więcej ]