PL
EN

Wyniki zawodów 2011

Protokół IV Pucharu Gór Opawskich i IV memoriału Romana Karawana

[ 2-04-2011, 20:57 ]
Protokół IV Pucharu Gór Opawskich i IV memoriału Romana Karawana




Puchar Gór Opawskich w łucznictwie 1-2.04.2011r. Prudnik

 

 

 

 

Klasyfikacja końcowa w finałach indywidualnych IOR FITA

 

 

 

 

Kategoria - Senior łuki klasyczne

 

 

 

 

 

l.p

Nazwisko i Imię

Klub/Miejscowość

wyn. kwal

1/8

1/4

1/2

Finał

1

Pią…tek Piotr

LKS Łucznik Żywiec

1295

 

7

6

6

2

Jaślar Grzegorz

GLKS Unia Pielgrzymka

1265

 

6

7

4

3

Nowak Piotr

ŁLKS Karima Przą…sław

1264

 

7

0

6

4

Zarzecki Paweł

LKS Łucznik Żywiec

1234

4

5/10

3

4

5

Dobrowolski Rafał

KS Stella Kielce

1285

 

5/9

 

 

6

Świeczak Maurycy

KS Drukarz Warszawa

1211

4

3/134

 

 

7

Huszcz Maciej

KS Drukarz Warszawa

1156

4

3/129

 

 

8

Burchart Piotr

UKS Talent Wrocław

1174

4

2

 

 

9

Proć Jacek

OSŁ Strzelec Legnica

1251

2/158

 

 

 

10

Pstrzoch Jan

ROKiS Radzymin

1188

2/150

 

 

 

11

Taratuta Tomasz

MRKS Gdańsk

1241

2/143

 

 

 

12

Wiatr Maciej

KS Obuwnik Prudnik

1190

0

 

 

 

Kategoria - Seniorka łuki klasyczne

 

 

 

 

 

l.p

Nazwisko i Imię

Klub/Miejscowość

wyn. kwal

1/8

1/4

1/2

Finał

1

Ćwienczek Małgorzata

MLKS Czarna Strzała Bytom

1289

 

6

6

6

2

Leśniak Natalia

LKS Łucznik Żywiec

1262

4

6

6

2

3

Wyczechowska Paula

LKS Łucznik Żywiec

1180

4

7

4

6

4

Myszor Wioletta

LKS Łucznik Żywiec

1283

 

6

4

4

5

Rzą…sa Joanna

LKS Łucznik Żywiec

1272

 

4

 

 

6

Kantorska Magdalena

KS Piast Nowa Ruda

1117

3/8/140

2

 

 

7

Mospinek Justyna

UKS Pią…tka Zgierz

1339

 

1

 

 

8

Szukalska Anna

MLKS Czarna Strzała Bytom

1254

 

0

 

 

9

Lipiarska Karina

ULKS Grot Zabierzów

1251

3/8/164

 

 

 

10

Kobak Katarzyna

ROKiS Radzymin

1168

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria -Junior łuki klasyczne

 

 

 

 

 

l.p

Nazwisko i Imię

 

wyn. kwal

1/8

1/4

1/2

Finał

1

Malicki Dawid

UKS Talent Wrocław

1226

 

6

7

6

2

Woźniak Adam

ROKiS Radzymin

1229

 

 

6

4

3

Nowak Oskar

KŁ Chrobry Głuchołazy

1205

 

6

0

7

4

Szemik Maciej

LKS Łucznik Żywiec

1211

 

6

1

1

5

Pają…czek Piotr

UKS Talent Wrocław

1129

 

4

 

 

6

Mańkiewicz Mariusz

KŁ Chrobry Głuchołazy

970

 

0/74

 

 

7

Pielichowski Łukasz

UKS Talent Wrocław

1128

 

0/72

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria - Juniorka łuki klasyczne

 

 

 

 

l.p

Nazwisko i Imię

 

wyn. kwal

1/8

1/4

1/2

Finał

1

Wojnicka Aleksandra

KŁ Chrobry Głuchołazy

1202

 

 

6

6

2

Jurzak Anna

GLKS Unia Pielgrzymka

1188

 

 

6

2

3

Jurzak Monika

GLKS Unia Pielgrzymka

1045

 

6

0

6

4

Łobaza Ewa

CWKS Resovia Rzeszów

1122

 

 

4

0

5

Rybczyńska Kamila

KS Piast Nowa Ruda

998

 

0

 

 

Galeria: