PL
EN

Wyniki zawodów 2011

IV Puchar Gór Opawskich oraz IV MEMORIAŁ ROMANA KARAWANA w Prudniku

[ 1-04-2011, 19:27 ]
IV Puchar Gór Opawskich oraz IV MEMORIAŁ  ROMANA KARAWANA w Prudniku



1 kwietnia 2011 roku w Prudniku rozpoczą…ł się IV Puchar Gór Opawskich oraz IV MEMORIAŁ TRENERA ROMANA KARAWANA strzelaniem odległości długich przez czołowe nasze zawodniczki i zawodników:

oto wyniki:

Puchar Gór Opawskich w łucznictwie 01-02.04.2011r Prudnik

 

 

 

 

 

wyniki kwalifikacji

 

 

 

 

 

 

 

poz.

Nazwisko imię

r.u.

Klub/miejscowość

90m

70m

50m

30m

Wynik

 

Seniorzy - łuki klasyczne

 

 

 

 

 

 

 

1

Dobrowolski Rafał

83

Stella Kielce

303

320

 

 

623

2

Pią…tek Piotr

82

Łucznik Żywiec

298

323

 

 

621

3

Zarzecki Paweł

91

Łucznik Żywiec

296

303

 

 

599

4

Jaślar Grzegorz

86

Unia Pielgrzymka

282

316

 

 

598

5

Nowak Piotr

91

Karima Przą…sław

284

313

 

 

597

6

Proć Jacek

81

Strzelec Legnica

274

309

 

 

583

7

Taratuta Tomasz

90

MRKS Gdańsk

280

301

 

 

581

8

Wiatr Maciej

88

Obuwnik Prudnik

254

303

 

 

557

9

Pstrzoch Jan

90

ROKiS Radzymin

255

294

 

 

549

10

Świeczak Maurycy

90

Drukarz Warszawa

251

295

 

 

546

11

Huszcz Maciej

87

Drukarz Warszawa

237

280

 

 

517

12

Burchart Piotr

90

Talent Wrocław

235

274

 

 

509

 

 

Juniorzy - łuki klasyczne

 

 

 

 

 

 

 

1

Malicki Dawid

93

Talent Wrocław

267

300

 

 

567

2

Woźnicki Adam

91

ROKiS Radzymin

260

306

 

 

566

3

Szemik Maciej

92

Łucznik Żywiec

259

298

 

 

557

4

Nowak Oskar

92

Chrobry Głuchołazy

252

297

 

 

549

5

Pielichowski Łukasz

93

Talent Wrocław

262

279

 

 

541

6

Pają…czek Piotr

93

Talent Wrocław

214

292

 

 

506

7

Mańkiewicz Mariusz

92

Chrobry Głuchołazy

178

232

 

 

410

 

 

Nazwisko imię

r.u.

Klub/miejscowość

70m

60m

50m

30m

Wynik

     

1

Mospinek Justyna

83

Pią…tka Zgierz

314

331

 

 

645

2

Ćwienczek Małgorzata

82

Czarna Strzała Bytom

307

328

 

 

635

3

Myszor Wioletta

83

Łucznik Żywiec

314

318

 

 

632

4

Rzą…sa Joanna

90

Łucznik Żywiec

307

319

 

 

626

5

Szukalska Anna

84

Czarna Strzała Bytom

312

313

 

 

625

6

Leśniak Natalia

91

Łucznik Żywiec

299

307

 

 

606

7

Lipiarska Karina

87

Grot Zabierzów

296

304

 

 

600

8

Kobak Katarzyna

89

ROKiS Radzymin

280

296

 

 

576

9

Wyczechowska Paula

91

Łucznik Żywiec

282

293

 

 

575

10

Kantorska Magdalena

90

Piast Nowa Ruda

262

300

 

 

562

 

 

Juniorki - łuki klasyczne

 

 

 

 

 

 

 

1

Wojnicka Aleksandra

92

Chrobry Głuchołazy

265

299

 

 

564

2

Jurzak Anna

93

Unia Pielgrzymka

267

282

 

 

549

3

Łobaza Ewa

93

Resovia Rzeszów

263

285

 

 

548

4

Jurzak Monika

93

Unia Pielgrzymka

228

261

 

 

489

5

Rybczyńska Kamila

93

Piast Nowa Ruda

217

232

 

 

449

 

 

Juniorzy Mł - łuki klasyczne

 

 

 

 

 

 

 

1

Marzec Paweł

94

Talent Wrocław

288

320

 

 

608

2

Grec Michał

94

Talent Wrocław

271

296

 

 

567

3

Baniak Damian

95

Chrobry Głuchołazy

278

269

 

 

547

4

Bytof Michał

94

Chrobry Głuchołazy

262

284

 

 

546

5

Makowski Dominik

94

Obuwnik Prudnik

234

291

 

 

525