EN

Wyniki zawodów 2011

IV runda Pucharu Polski Seniorów i Juniorów za nami...

[ 18-09-2011, 10:04 ]

Po dwudniowych zmaganiach dobiegła końca IV runda Pucharu Polski Seniorów i Juniorów w łukach olimpijskich i bloczkowych. Zawody rozegrano 16-18.09.2011 w Żywcu.

Wśród seniorek zwyciężyła rundę Natalia Leśniak przed Wiolettą… Myszor (obie Łucznik Żywiec), na trzecim stopniu podium stanęła Małgorzata Sobieraj (Czarna Strzała Bytom).

Wśród seniorów w finale o prymat walczyli Piotr Nowak (Karima Przą…sław) i Jacek Proć (Strzelec Legnica), trzeci był Sławomir Napłoszek (Marymont Warszawa).

W kategorii juniorek wygrała Anna Grzelak (Marymont Warszawa) przed Marzeną… Stupkiewicz (Jar Kielnarowa), trzecia była Joanna Gorczyca (ŁKS Radom)

Najlepszym juniorem okazał się Paweł Marzec (Talent Wrocław), który pokonał Mateusza Borowiaka (Unia Pielgrzymka) i na trzecim miejscu Bartłomieja Buczmę (ŁKS Radom)

Najlepszym mikstem okazała się para Czarnej Strzały Bytom przed ŁKS Radom i RKS Marymont Warszawa